Garanti ve İade Koşulları

1 - Vazgeçme


Sitemizden satın almış olduğunuz ürünü ambalajı bozulmadan , kullanmadan ve bozulmasına imkan vermeden fatura kesim tarihinden itibaren 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Paketi bozulmuş , tekrar satışa sunulamayacak halde , başka bir müşteri tarafından kullanılmayacak olan ürünlerin iadesi kabul edilmez. Ürünler eksiksiz ve hasarsız bir şekilde iade edilmelidir. İade etmeden önce , iade nedeninizi ve sipariş numaranızı e-posta yoluyla veya 0(850) 500 00 11 telefon numarasından bize bildirmeniz gerekmektedir. Müşteri hizmetlerimiz size iade ile ilgili geri dönüş sağlayacaktır. İade ile geri gelen ürünlerde kargo alıcıya aittir.


2 - Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler


Kapınıza gelen kargoyu teslim alırken bir eksiklik , hasar veya tahribat olup olmadığını kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer satın almış olduğunuz üründe bir sorun olması halinde kargo görevlisi yardımı ile tutanak tutmanız gerekmektedir. Tutanak oluşturulduktan sonra ürünü kargo yetkilisine geri teslim etmeniz gerekmektedir. Kotnrol edilmeden alınmış olan ürünler eksiksiz aldığınız kabul edilip iade işlemi gerçekleştirilemez. Faturasız ve tutanaksız ürünler firmamız tarafından iade alınmamaktadır. Bu belgeler ve ürünün bize ulaşmasından sonraki 14 gün içerisinde paranız tarafınıza iade edilecektir. İsteğiniz doğrultusunda hasar görmüş olan ürün 0'ı ile değiştirilebilir veya aynı fiyata eş değer bir ürün talep edebilirsiniz.


Not: Banka tarafından yaşanan gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.


3 - Ayıplı Ürünler


Teslimat sırasında farkedilmeyip ürünün çalışmasından sonra ortaya çıkan sorunlarda faturanızı ve sipariş numaranızı içeren bir e-mail göndermeniz yada 0(850) 500 00 11 telefon numarasından bize bildirmeniz gerekmektedir. Teknik sorumlularımız ürünün arızasını uygun görürse test etmek amacıyla sizden ürünün tarafımıza kargolanmasını isteyecektir. Test edilen üründe bir sorun görülmez ise tüketiciden rapor istenecektir. Daha sonra tüketicinin talebine göre aynı fiyatta başka bir ürün veya ödeme iptali gerçekleştirilir.


4 - Kullanımdan Sonra Zamanla Oluşan Arızalar


Ürünü kullanmaya başladıktan sonra belirli bir süre içerisinde oluşan arızalarda arızalı ürünün arızası görünecek şekilde fotoğrafını tarafımıza mail yoluyla veya whatsapp destek hattı vasıtasi ile göndermeniz gerekmektedir. Teknik ekibimiz arızayı inceledikten sonra uygun görüldüğü taktirde size ürünün tarafımıza kargolanmasını isteyecektir. Ürün tarafımıza kargolandıktan sonra arızalı parça yerine yenisini takılarak aynı ürün size tekrar geri gönderilecektir.


Not : Ürünlerimiz dış ortama uygun su almayacak şekilde fişe tak çalıştır halde size gönderilecektir. Montaj esnasında yanlış monte edilmeden kaynaklanan su girme durumu , alıcı kaynaklı hasar almış olması , yüksek veya düşük voltaj görmüş olması , enerji hattı ile ilgili problemler(düzenli enerji gelmemesi , elektriğin sürekli kesilmesi) , doğal afetler , çarpma , vurma , kırma , dışarıdan müdahele edilmesi , satıcı firma dışında müdahele edilmiş ürünler garanti kapsamına girmemektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.